Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób uzdrowić własną wewnętrzną witalność i polepszyć komfort życia? Czy niekonwencjonalne metody są skuteczne?

Najświeższe wpisy

Nasze ciało jest mocno zespolone z naszym umysłem i sferą ducha, dlatego jeżeli duch jest zachwiany i spada nasz poziom energii wewnętrznej to oddziałuje to na nasze ciało, które traci siły. Są jednak metody, by taki zanik sił witalnych i wewnętrznej energii powstrzymać oraz wyleczyć.


masaż energetyczny
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com


Uzdrawianie duchowe i masaż energetyczny, gdyż o nich mowa to sposoby, dzięki którym ciało powróci do równowagi pod względem ducha, psychiki i emocji- skuteczne uzdrawianie duchowe. Tradycyjny masaż opiera się na mocnym i umiejętnym dotyku, masowaniu zmęczonych oraz przeciążonych mięśni. Pozwala zmniejszyć bóle kręgosłupa, głowy, a nawet menstruacyjne, uelastycznia i dotlenia stawy, odżywia mięśnie, przyśpiesza krążenie krwi i ujędrnia serwis Dzięgielewska wejdź;ciało. Natomiast masaż energetyczny jest formą terapii zwaną Reiki. Opiera się na subtelnym dotyku, który pozwala poruszać się energii i wnikać w ciało przez skórę i układ nerwowy, a co za tym idzie docierać do najmniejszego zakamarka organizmu człowieka. W tym masażu nie tyle dotyk jest istotny co układy oraz pozycje rąk terapeuty.Odpowiednio wybrane miejsca energetyczne na ciele pacjenta oraz relaksujący klimat tego masażu mają również niepodważalne znaczenie. W czasie masażu jest się całkowicie ubranym, a ręce terapeuty poruszają się tuż nad nią. Masaż energetyczny sprawia, iż cały organizm poddaje się rozluźnieniu, skrywane emocje zostają odblokowane, nawet przemiana materii zostaje ulepszona, a ciało się odmładza i uwalania od ciągłego dyskomfortu- pomocne masaże energetyczne. Masaż (zobacz fizjoterapia wrocław) tego rodzaju jest całkowicie bezpieczny i przeznaczony do tych, którzy potrzebują wsparcia energetycznego. Reiki umacnia każde dobre działanie, twórcze myśli oraz wzmacnia dobre zamiary. Uzdrawianie duchowe to doskonałe dopełnienie masażu, to naturalny zabieg, który przyczynia się do polepszenia zdrowia. W tym przypadku oddziałuje nie tylko na łagodzenie i likwidowanie dolegliwości ciała, psychicznych, sfery ducha i emocji ludzi, ale i zwierząt, a także negatywnej aury pomieszczeń, obiektów oraz terenów. Jest to najstarsza, znana ludziom terapia, stosowana w każdej kulturze na świecie. Kiedy ciało człowieka zaczyna chorować, przeważnie szuka się powodu w fizyczności, a czasem wina znajduje się po stronie zakłóceń na poziomie ducha. Dlatego również Leczenie schorzenia powinno zacząć się od przywrócenia równowagi ciała i ducha.


Uzdrawianie duchowe nie ma efektów ubocznych, a samo w sobie doskonale uzupełnia klasyczne metody leczenia. Zabiegi przebiegają w luźnej atmosferze, przeważnie w pozycji siedzącej.


Jeżeli czujesz, iż coś jest nie tak, że tradycyjna medycyna ci nie pomaga, zastanów się, może warto sięgnąć po oczyszczenie duchowej energii.