Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybielić ząbki w domku?

Najświeższe wpisy

W jaki sposób wybielić zęby w domu? Co zrobić, aby przywrócić zębom dawną białość?


Przyczyn, dla których nie mamy białego uśmiechu, jest wiele. Palenie papierosów, picie kawy, herbatki i wina i stosowanie pewnych farmaceutyków, to wszystko pozostawia na ząbkach trwały ślad.
wizerunek
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com


warzywa
Author: judywitts
Source: http://www.flickr.com


Nie trzeba iść do stomatologa (zobacz usuwanie zębów kraków) oraz poddawać się drogim zabiegom . Wystarczy kilka domowych sposobów, by móc cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem na co dzień. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważny oraz ładny jest śnieżnobiały uśmiech. Podpowiadamy, jakie są najskuteczniejsze domowe sposoby na wybielenie ząbków. Zacznij od właściwej pielęgnacji jamy ustnej. Myj zęby rankiem jak też wieczorem. Nim przystąpisz do wykorzystywania domowych metod wybielających zęby, umów się ze stomatologiem na usunięcie nazębnego kamienia. Dopiero w ten sposób przygotowane ząbki mogą być poddane procesom wybielania. Fundamentalne znaczenie ma Wybór należytej pasty do ząbków o własnościach wybielających, lecz o małym współczynniku ścieralności. Istnieje pogląd, że pasty wybielającej można używać wyłącznie na przemian ze zwykłą. Nie jest to prawda. Dobrze dobrana pasta bieląca nadaje się do codziennego zastosowania i może być także stosowana nawet w wypadku ząbków wrażliwych. Pragnąc osiągnąć znakomite rezultaty, nie możesz zapomnieć o regularnym używaniu płynu do przepłukiwania jamy ustnej o własnościach wybielających. Dobre preparaty wybielające zęby ma w ofercie Biała Perła opinie można sprawdzić w internecie.
Następną metodą, którą można zastosować, chcąc uzyskać śnieżnobiały uśmiech, jest stosowanie przezroczystych pasków nasączonych wybielającym żelem. Przykleja się je dokładnie do zębów w górnej a także dolnej szczęce 2 razy na dzień i pozostawia na 30 minut.