Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać najlepszy upominek na pierwsze urodziny

Najświeższe wpisy

Bardzo wielu z rodziców, również chrzestnych, nie zawsze do końca wie, które prezenty na roczek są dla malutkiego dziecka najbardziej odpowiednie. Jak się okazuje, całkowicie inny musi być podarunek na roczek dla dziewczynki, a inny upominek na roczek dla chłopca.
spacerówki
Author: Skagerak Denmark
Source: www.SmakProstoty.pl


Pierwsze urodziny to na ogół ważna okazja, która nastręcza doboru jedynego w swym rodzaju podarku. Chociaż maluchy najczęściej nie pamiętają tego dnia, to warto im ofiarować drobiazg, który będzie miłym wspomnieniem przez kolejne lata życia. temat podarku dla malucha na roczek na pewno spędza sen z oczu dziadków, bliski jak też dalszych przyjaciół a nawet rodzicieli. Istotne ażeby to było coś z czego maluch się uraduje, co nie będzie leżeć i czekać na własny czas, albowiem roczniak istotnie już cieszy się z przeróżnych rzeczy, jednak dalej na wiele jest jeszcze zbyt wcześnie.


sklep
Author: Seth Anderson
Source: http://www.flickr.com


klocki Wader - to moim sądem jeden z najlepszych podarunków na roczek dla dziecka. Początkowo maluch będzie demolować (z frajdą) wszelkie zbudowane przez was wieże. Jednakże z czasem podpatrzy, w jaki sposób stawiać jeden klocek na drugim po czym sam zacznie konstruować, a jest to niezwykle wciągające. Klocki Wader z całą pewnością kształtują wyobraźnię zaś wspólne budowanie wieży czy innych budowli to wspaniały pomysł na familijną zabawę. Ja rekomenduję klocki w torbie na suwak a nie w pudełku – łatwiej je zapakować, przenosić i utrzymać porządek a i jednocześnie dziecko także samo entuzjastycznie wkłada oraz wyjmuje klocki z torby.


temat
Author: Gidge Uriza
Source: http://www.flickr.com


Pojazd pchacz. Auto (ale też bywają aeroplany, auta dla dziewczynek jak też chłopców, ciuchcie, pszczółki na kołach itd.) to kolejny super podarunek. Ma przyciski, więc dziecko chętnie się tym bawi. Poza tym ma solidne koła a dziecko może przysiąść po czym odpychać się nogami lub stanąć za autkiem i je posuwać. Z pewnością także po kilku miesiącach będzie próbować odpychać się na siedząco po czym będzie sporo radości z jazdy.
Właśnie z tego powodu sądzę, iż za wcześnie na nabywanie rowerka na roczek, jako że w większości wypadków (poza wyjątkami) maluch samodzielnie zacznie się odpychać po upływie 2 lat, a przedtem to rodzic musi popychać.


Warto obejrzeć też spacerówki, albowiem roczek to właściwy czas na taki wózeczek.