Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób zjednoczyć zespół lub poprawić współpracę? Najnowsze typy praktycznych szkoleń.

Najświeższe wpisy

Szkolenia outdoorowe - jak sama nazwa sugeruje - są zwykle realizowane poza firmą, najczęściej na łonie natury. Uczestnicy szkolenia przechodzą różne konkurencje sprawnościowe, które mobilizują do stałej współpracy z innymi członkami zespołu. Po co się je robi i dla kogo są przeznaczone?


Zwykle tego typu szkolenia (polecamy szkolenia zarządzanie) przygotowywane są dla ludzi, którzy przepracowali ze sobą pewien czas albo dopiero będą współpracować. Podstawowym celem tego typu szkoleń jest zintegrowanie pracowników oraz poszerzanie umiejętności pracy zespołowej, a także umiejętności rozwiązywania konfliktów. To jednocześnie integrowanie zespołu i zabawa - czytaj o szkoleniach wyjazdowych . Pewne szkolenia dla handlowców także mają bardzo rozrywkowy charakter i przy użyciu case studies albo gier strategicznych osoby szkolone pozyskują i gruntują zdobytą wiedzę. Zdarza się też, iż szkolenie jest elementem całego wypadu integracyjnego.

kurs
Author: Trentino as a Lab
Source: http://www.flickr.com
Szkolenia outdoorowe charakteryzują się także tym, że obfitują w różne atrakcje o charakterze rozrywkowym i rekreacyjnym, organizowane na otwartym powietrzu a także w obiektach zamkniętych, które uatrakcyjnią całe szkolenie lub pozwolą się zrelaksować po długim dniu warsztatowym. Najczęściej są to wycieczki, spływy kajakowe, rajdy, ogniska czy stacjonarne atrakcje dodatkowe jak masaże albo pływanie w basenie. Nasiadówki takie jak „wieczór z karaoke” dość dawno wyszły już z mody. Szkolenia dla handlowców - poznaj szkolenia dla handlowców - coraz rzadziej organizowane są w wynajętych w tym celu salach szkoleniowych, ale coraz częściej w budynkach, w jakich możemy nie tylko w idealnych warunkach odbyć szkolenie, lecz także skorzystać z dodatkowych atrakcji i nawiązać kontakty z ludźmi z branży.


Istotne jest, by w taki sposób zorganizować kurs, by uczestnicy zdobyli ogromną porcję nowych umiejętności i pomyślnie zdali egzamin sprawdzający, a poszczególne partie ćwiczeń i wykładów były ze sobą przeplatane i miały przystępną formę. Część rozrywkowa także jest ważna, ale nie najważniejsza.