Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W którym miejscu najlepiej zorganizować niezapomnianą konferencję? Podsuwamy propozycje miejsca.

Najświeższe wpisy

Gdy na nas spoczywa obowiązek zrobienia dużej konferencji, warto przemyśleć, jakie miejsce wynająć na na wydarzenie tego typu. Czy zdecydować się na aulę w centrum konferencyjnym, niezależną salę, czy może na salę przy hotelu?

Oczywiście to, które rozwiązanie będzie najlepsze, zależy od kilku aspektów. Pierwsza z nich – przyjezdni goście. Jeśli będzie to impreza na skalę krajową, dobrze jest zarezerwować naprawdę świetne miejsce, które ma w swojej ofercie pokoje dla gości i świetną kuchnię. Choć hotelowe restauracje nie cieszą się zbyt dobrą renomą, znajdźmy taki hotel, jaki będzie spełniał nasze oczekiwania również co do menu i zaproponuje różnorodne, bogate menu. Jeżeli osoby przybędą z daleka i będą spędzać czas przed i po wydarzeniu w hotelu, poszukajmy czegoś, co ma również kompleks SPA, a nie tylko sale konferencyjne Gdańsk będzie kusił gości możliwością zwiedzania miasta, atrakcjami dodatkowymi, życiem nocnym i bliskością Zatoki Gdańskiej, lecz warto także zatroszczyć się o chwilę wytchnienia i regenerację, zwłaszcza po kilkudniowym wydarzeniu. Druga kwestia – renoma imprezy. [
specjalna sala ka konferencje
Author: K2 Space
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli to impreza wysokiej rangi i z pewnością będą media (tv, agencje prasowe, fotografowie) i szychy, nie szukajmy oszczędności na auli i jej wyposażeniu. Postarajmy się wybrać renomowane miejsce, do jakiego łatwo jest trafić i które można szybko wyszukać, wklepując na przykład „sale konferencyjne Bochnia”. Sprawdźmy, czy możliwe jest bezproblemowe podpięcie projektora, czy dla wszystkich jest darmowy internet przed WiFi, czy pod salą są wolne miejsca parkingowe. Jeżeli mamy już sprecyzowane miejsce i zawężone oczekiwania, a poszukujemy miejsca na konferencję na północy Polski, poszukiwanie ułatwi wpisanie frazy „sale konferencyjne Gdańsk” . Obejrzyjmy wyniki i zobaczmy, jaki standard oferują wylistowane miejsca. Tak samo na południu kraju – Kraków, Olkusz czy Bochnia na pewno mają wiele godnych zarekomendowania miejsc, możemy pomóc sobie je znaleźć używając takiej frazy w wyszukiwarce „ http://mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-gdansk >
Wybór pomieszczenia na konferencję najczęściej nie jest prosty, ponieważ trzeba uwzględnić wiele aspektów, ale jeśli zawęzimy nasze oczekiwania, bez problemu znajdziemy pasujące do nich miejsca. Później tylko zostaje nam kwestia dokonania ostatecznego wyboru.