Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

W naszym kraju otwiera się znaczna ilość firm - każda z nich potrzebuje mieć konto bankowe

Najświeższe wpisy

Lata, gdy spółki oraz ogólnie wszyscy rodacy, posiadali zazwyczaj gotówkę, minęły już bezpowrotnie. Dzisiaj każdy posiada konto w banku i zwykle operuje raczej wirtualnie swymi pieniędzmi.


Jeśli mamy spółkę, to jesteśmy zobligowani też mieć konto firmowe w którymś banku.
terrarium
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com


rodzina
Author: Startup Mena
Source: http://www.flickr.com


Jest to obowiązek. Choćby z tego powodu, że dziś nie wolno już wręczać wypłat osobiście. Wszystko powinno zostać wysłane przelewem, by był ślad: ile oraz komu przesłaliśmy. Chodzi najbardziej o bezpieczeństwo, ale także o dowód uczciwości na przykład dla Skarbówki. Dlatego każda firma, nawet taka rodzinna, musi posiadać konto bankowe. Najlepiej szukać takiej instytucji, której będziemy ufać. Ważne jest również, żeby bank zapewniał nam bezpłatne prowadzenie konta oraz łatwy do załatwienia kredyt na nasze wydatki albo inwestycje. Istotne, by pożyczka była szybka, ponieważ często szansa złapania lukratywnych zleceń, to sprawa zaledwie kilku godzin. Jeżeli regularnie podróżujemy w interesach, to na pewno przyda nam się także możliwość dokonywania bezpłatnych przelewów w euro lub dolarze oraz możliwość wyciągania pieniędzy z bankomatów w całej Unii Europejskiej lub nawet na innych kontynentach. Może okazać się to niebywale przydatne. Oczywiście najlepiej byłoby, jeśli byłaby to opcja bezpłatna albo jeżeli płatna, to niewiele.
Bank, by nawiązać z nami długoletnią współpracę na pewno zechce skusić nas kilkoma przyjemnymi bonusami. Może być to doradztwo biura księgowego lub inna opcja, która będzie dla nas zachęcająca.