Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W sytuacji, jeżeli potrzebujesz tymczasowego zatrudnienia, agencja pozwoli ci je uzyskać, zatem nie zwlekaj

Najświeższe wpisy

Sytuacja na polskim rynku pracy jest bardzo zmienna i niepewna, dzięki czemu dużo osób ma problemy ze znalezieniem posady. Chociaż większość ludzi dąży do tego, żeby zdobyć pewny oraz stały etat, nieraz sytuacja finansowa zmusza nas do rozpoczęcia pracy, która nie oferuje pewności zatrudnienia. Takie oferty zatrudnienia można otrzymać przez pośrednictwo profesjonalnych agencji pracy.
Nie możesz wyszukać stałej posady? Szukaj zajęcia tymczasowego
W momencie, jeśli miewa się poważne problemy ze znalezieniem stabilnej posady, alternatywą może być praca tymczasowa - więcej o agencji pracy. To częsta forma zatrudnienia, powszechna przede wszystkim pośród osób młodych, które jeszcze chodzą do szkoły albo studiują i nie mogą podjąć pełnych godzin etatu i uregulowanego trybu zajęć. Praca tymczasowa przeważnie opiera się na tym, że nie ma się stałego punktu zatrudnienia, ale bywa się przenoszonym na poszczególne obiekty, z którymi współpracuje agencja i na których akurat brakuje osób do załogi.


Zatrudnij się w agencji


dalej
Author: swimboy1
Nierzadko jest tak, że osoby szukające pracy tymczasowej zrzeszane są przez agencje. Agencja pracy okazuje się dobrym wyjściem z tego powodu, że pracująca osoba nie musi martwić się o poszukiwanie posady, ponieważ zajmie się tym sama agencja. To ona zadecyduje, gdzie pokieruje poszczególne osoby, ona zostaje pracodawcą, więc udziela wynagrodzenia i konstruuje dokumenty, w oparciu o które wypełnia się swoje obowiązki. Przeważnie w takich agencjach zostaje się zatrudnionym na podstawie umowy zlecenie i dzieło a rozliczenie następuje w wyniku podliczenia przepracowanych godzin.


Gdzie można pracować?
Osoby współpracujące z agencjami pracują w wielu punktach. Dosyć często są posyłane do sklepów, gdzie wykonują różnorakie zadania: pracują na stanowisku kasowym, układają towar czy obsługują konsumentów na różnorodnych stoiskach handlowych. Czasem można uzyskać skierowanie do prac w różnych firmach przemysłowych, przykładowo przy produkcji, sortowaniu bądź pakowaniu wyrobów. Wiele zależy od kompetencji konkretnej osoby, bo można zyskać bardziej atrakcyjną pracę. Tymczasowa posada sprawdza się w przypadku osób młodych, lecz także tych, którzy nie mogą znaleźć stałego źródła gotówki, a sytuacja przymusza ich do szybkiego podjęcia zatrudnienia.