Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W twoim życiu pojawi się dziecko – przeczytaj, co warto nabyć, aby pierwsze dni nieokazały się stresujące

Najświeższe wpisy

Gdy na świecie zjawia się dziecko, wiele matek pęka z radości i jednocześnie uświadamia sobie potężny strach - czy da sobie radę? I choć odkąd kobieta dowiaduje się o ciąży, stara się na ten najważniejszy dzień przygotować, nie ma siły, by się nie denerwować. Jak takiemu stanowi zaradzić?

A czy właściwie jest to możliwe? Wydaje się, iż nic nie może zmniejszyć emocjonalnego strachu. Można jednakże postarać się go zminimalizować. Jak to uczynić? Kupić wszystkie rzeczy, które następnie będą ogromną pomocą. Trzeba zawczasu jak najwięcej poczytać w temacie ciąży, dziecka, porodu, pierwszych tygodni w domu. A gdy zbierze się odpowiednie informacje, należy udać na zakupy. Nie ma za dużego znaczenia, w jakim miejscu się ich dokona - sklepy stacjonarne czy sklepy internetowe. Przemysł towarów dla dzieci jest aktualnie w Rzeczypospolitej Polsce mocno rozwinięty i bez najmniejszych problemów można każdą rzecz zdobyć (gdzie czasy Polskiej Republiki Ludowej, gdy walczyło się żarliwie o każde śpioszki czy rajstopki?; całe szczęście przeminęły i wierzmy – nigdy nie powrócą). Jest kilka rzeczy, które trzeba zakupić wcześniej.

Zaciekawiły Cię treści opisane w naszym tekście? Jeśli tak, to czytaj również zbliżone wiadomości, tyczące się tego działu. Przejdź do kolejnej strony.

To między innymi rogale do karmienia, smoczek (aktualnie istnieją dwie szkoły - jedna poleca smoczki, druga wręcz przeciwnie; na którą opcję się nie zdecyduje, warto zakupić chociażby 1 sztukę i posiadać w szafce pod ręką; często, gdy niemowlę płacze, sięga się po każdy środek), odsysacz, urządzenie podgrzewające do butelek.Matka z dzieckiem, poduszka Cebuszka
Author: Ceba Baby
Source: Ceba Baby
Wymienione rzeczy można zakupić bez względu na to, czy planuje się karmić piersią czy z butelki. Bywa, iż z różnych powodów, należy zmienić zdanie. Jeśli przyszła mama zaplanowała, że będzie żywić dziecko pokarmem naturalnym, rogale do karmienia, przydadzą się nawet wówczas, gdy zajdzie potrzeba sięgnięcia po butelkę. Posłużą również do wygodnego ułożenia dziecka. Identycznie z podgrzewaczem – jeżeli nie mleko, będzie można podgrzać herbatkę na kolkę. Zresztą i sama butelka nie oznacza sztucznego karmienia – ściągnięty z piersi pokarm trzeba za pomocą czegoś później podać. Warto się wcześniej przygotować chociażby przez tego typu zakupy - sprawdź ofertę sklepu Fiorino. Z pewnością staną się niezbędną pomocą i sprawią, że kobieta zacznie być spokojna. A wtedy - tylko cieszyć się maleńkim dzieciątkiem.