Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Wiele dużych firm potrzebuje co najmniej kilku pracowników do działu księgowego - na przykład kogoś, kto będzie zajmować się wyłącznie fakturami

Najświeższe wpisy

Wielkie przedsiębiorstwa z reguły zatrudniają dużą liczbę pracowników. W tej sytuacji nie wystarczy jedna pani księgowa, która w tym samy czasie ogarniałaby też sprawy związane z HR-em.


Jest nazbyt dużo zadań, by sprostała temu jedna osoba.
Wyposażenie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


szkolenia
Author: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Source: http://www.flickr.com


Jeśli spółka wydaje się być duża to posiada fachowy dział księgowy oraz osobny dział kadrowy. W księgowości potrzeba zawsze przynajmniej kilku rąk do pracy. Zazwyczaj w pokoju panuje cisza, gdyż trzeba skoncentrować się nad cyframi. W wielu spółkach funkcjonuje takie stanowisko pracy jak fakturzysta. Jest to zwykle pani, która jest odpowiedzialna za wystawianie faktur oraz wpisywanie ich do systemu.

Nie możesz doczekać się następnych wpisów? Przygotowaliśmy dla Ciebie hiperłącze do źródła (https://www.traple.pl/aktualnosci), które da Ci możliwość, by zapoznać się z dużą porcją nowych informacji.

Musi także wprowadza korekty. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, to na polecenie kierownika musi przygotowywać różnego rodzaju raporty. Czasami musi także rozliczać stany magazynowe oraz planować dostawy na podstawie zestawień z poprzednich miesięcy. Kobieta, pracująca jako fakturzysta, powinna być bardzo rzetelna oraz obowiązkowa. Nie może zadań przekładać na następny dzień. Musi kochać porządek, żeby także w cyfrach był u niej ład. Stanowisko wymaga samodyscypliny, ponieważ za wiele spraw odpowiada się bezpośrednio. Dla osób bardzo aktywnych może być zbyt monotonna, wobec czego najczęściej sprawdzają się tu osoby ciche oraz spokojne.


Tego rodzaju zajęcie są w stanie wykonywać też osoby niepełnosprawne, gdyż jest to praca przy komputerze. Nie wymaga to żadnego wysiłku fizycznego lub wyjeżdżania do kontrahentów.