Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Wkrótce zostaniecie rodzicami? Zobaczcie, co może się Wam przydać!

Najświeższe wpisy

Pojawienie się na świecie pociechy to naprawdę podniosłe wydarzenie. Dziewięć miesięcy magicznego oczekiwania to czas, przez który można przygotować się na pojawienia się na świecie dziecka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem przydatnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad maluszkiem była łatwa, przyjemna i bez wątpienia bezpieczna, należy kupić odpowiednią wyprawkę.


Większość tych, którzy niebawem mają zostać rodzinami zaczyna tworzenie niemowlęcej wyprawki od wybrania łóżeczka. Najczęściej wybierane są modele wykonane z drewna, które wyposażono w wyjmowane szczebelki. Za sprawą tego z łóżeczka można korzystać nawet wtedy, kiedy dziecko będzie już nieco większe. Pozwala to sporo zaoszczędzić. Potem przychodzi czas na zakup ubranek. Wielu rodziców mających już doświadczenie poleca, aby nie wybierać tych najmniejszych, bo pociecha bardzo szybko z nich wyrośnie. Rozsądniej jest wybrać drugi lub trzeci w kolejności rozmiar. Można być wtedy pewnym, że zdąży się przynajmniej parę razy ubrać dziecko w określone śpioszki lub - inne wątki tutaj - kaftanik.

Niemowlęca wyprawka musi obejmować też wanienkę. Aktualnie wanienki dla niemowląt to produkty charakteryzujące się naprawdę doskonałą jakością wykonania. Wanienki dla niemowląt wytwarzane są z najwyższej jakości tworzyw, które nie oddziałują negatywnie na zdrowie maluszka - zobacz przykłady. W sprzedaży znaleźć można modele, które zmieniają barwę wówczas, kiedy wleje się do nich wodę o właściwej dla pociechy temperaturze. Stawiając na taką właśnie wanienkę, można być pewnym, że pociecha zawsze zanurzone będzie w wodzie o perfekcyjnej temperaturze. Nie ma więc obawy o to, że będzie ona za zimna lub – co bez wątpienia gorsze – za gorąca. Naprawdę przydatne są także przewijaki dla niemowląt.

drewniane łóżeczko dla dzieci
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Teraz dostępne przewijaki dla niemowląt to zazwyczaj swojego rodzaju nakładki, które umieszcza się na łóżeczku. Za sprawą nich rodzice nie muszą martwić się o stan swojego kręgosłupa. Zmieniając pieluszkę czy ubierając dziecko, nie muszą bowiem już mocno się nachylać. Na skutek tego nie doskwierają im tak mocno bóle pleców, na które często żalą się rodzice małych dzieci. W niemowlęcej wyprawce nie może zabraknąć także wózka. Najczęściej kupowany jest on jako ostatni.


Znajdujące się w sprzedaży obecnie wózki posiadają amortyzację, która porządnie chroni przed wstrząsami. Rączki z możliwością regulacji wysokości to natomiast ogromny komfort dla rodziców, którzy nie muszą już martwić się o swoje plecy. Do tego dodać trzeba naprawdę ładne tkaniny, które sprawiają, że wózki wyglądają po prostu pięknie. Wózki są dzisiaj naprawdę bezpiecznie, porządnie wykonanie i ładne. To modele tworzone z myślą o chłopcach oraz dziewczynkach.

Zebranie wyprawki dla malucha mającego pojawić się na świecie zajmuje bardzo dużo czasu. Warto więc zacząć myśleć o tym wcześniej i odwiedzić ten sklep. Uniknie się tym samym niepotrzebnego stresu, który może popsuć radość z pełnego magii czasu oczekiwania.