Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Wspieranie oryginalnych inicjatyw

Najświeższe wpisy

W dzisiejszych czasach innowacyjne pomysły są bardzo dobrze widziane. Bo obecnie stawia się na ludzi, którzy mają wyobraźnię, którzy mają ochotę robić interesujące rzeczy. Bo bez nich ciężko byłoby coś pozmieniać na świecie, czy to globalnie, czy też na rynku lokalnym. Dlatego istnieją przeróżne metody na wspieranie kreatywności. Istotne by wesprzeć kreatywność już u dzieciaków, które z czasem, kiedy zaczną dorastać będą w stanie realizować każdy swój szalony pomysł. Wielu ludzi, którzy postanowili wprowadzić swe pomysły w życie nie mają pojęcia skąd powinni wziąć na to środki.


ciekawe projekty
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Jest na szczęście coś takiego jak zbiórka publiczna (więcej w artykule), co oznacza, ze każda z chętnych osób może wesprzeć konkretny projekt. Musimy tylko zalogować się na którejś ze stron, zaprezentować własny pomysł na to, co chcemy zrobić i poczekać aż chętne osoby zaczną przekazywać na to pieniądze. Naprawdę warto poszukać stron internetowych z takimi akcjami, a trochę ich w naszym kraju istnieje. Tak, więc jeżeli naprawdę chcielibyśmy czegoś dokonać, to środki finansowe nie okażą się kłopotem. Kiedy już zgłosimy swój projekt na którejś ze stron , które wspierają różne projekty musimy rozpropagować ten projekt w mediach społecznościowych. Niektórzy ludzie to zauważą i na pewno wpłacą jakąś kwotę.

Pożyczki od innych ludzi
Kiedy idziemy do placówki bankowej może okazać się, że niestety nie posiadamy zdolności , by móc dostać kredyt. Kolejną opcją jest skorzystanie z kredytów chwilówek. Ale nie każdy jest w stanie się do nich przekonać.


zbiórka pieniędzy
Author: Andrius Repsys
Source: http://www.flickr.com
Możemy wtedy zainteresować się opcją social lending. To sposób na pożyczenie pieniędzy drogą internetową od ludzi , którzy mają nadwyżkę finansową. Tego rodzaju opcja nie jest wszystkim znana, ale w naszym kraju jest kilka platform w sieci, na których można się zarejestrować i wziąć takie pożyczki. Platformy crowdfunding są zróżnicowane jeśli chodzi o wielkości pożyczanych środków. Nie wszyscy w naszym kraju słyszeli o tego typu opcji, ale rzeczywiście warto wziąć to pod uwagę. Bo to fajna alternatywa dla brania kredytu w banku. Zwłaszcza, jeśli mamy pieniądze z umowy zlecenia albo umowy o dzieło, bo wtedy rzadko, kiedy bywamy wiarygodni dla placówek bankowych.