Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Wyprawka malucha, to znaczy przedmioty o których nie możemy zapomnieć spodziewając się malucha

Najświeższe wpisy

Firma Phillips Avent to wysokiej jakości artykuły dla niemowląt i matek karmiących. Produkowane w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Cenione przez matki na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, asortymenty startowe i kubki. Phillips Avent upraszcza karmienie oferując wygodne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, pojemniki Avent do przechowywania pokarmu jak również wkładki laktacyjne.


niemowlak ze smoczkiem
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Skupiając się na smoczkach, przybliżymy po krotce smoczki (przejrzyj-> www.fiorino.eu/sklep/smoczki-lipinipi/cmoknij-mnie-w-smoczka) Avent . Ortodontyczne, delikatne i proporcjonalne smoczki opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów jak również dziąseł potomka, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi. Sześć dziurek w tarczy tłumi gromadzeniu się śliny i redukują ryzyko podrażnienia skóry, co zwiększa komfort dziecka . Smoczek ma osłonkę ochronną na zatrzask, przez co utrzymany jest w czystości i nie wymaga dodatkowego opakowania. Wszystkie smoczki Philips AVENT (więcej informacji) są wykonane z bezwonnego silikonu, nie mają smaku ani zapachu, za pomocą czego dziecko chętniej je zaaprobuje.

Firma Avent to także dodatki dla dzieci. Jednym z nich jest kubek (najniższa cena na przejdź do strony niekapek. Świetny dla rosnących maluchów. Gwarantuje dziecku naukę samodzielnego spożycia bez mętliku. W następstwie kontaktu z ustami uaktywniany jest specjalny zawór zapobiegawczy rozlewaniu. Zapewnia on picie z dowolnego punktu wokół granicy kubka - w podobny sposób jak kubki dla dorosłych. Prosta nauka samodzielnego picia: bez ustnika oraz słomki, specjalny zawór przeciwdziałający rozlewaniu uaktywniany ustami zawór ośmiela do samodzielnego picia.


Zawór o szybkim wypływie gwarantuje wygodne picie, świetny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Ochronna higieniczna nakrywka sprawia, że kubek jest zawsze czysty, a uchwyty do nauki picia upraszczają dziecku trzymanie kubka. Chcąc umożliwić maluchowi wszystko co najważniejsze i na najwyższym poziomie polecamy zainteresować się propozycją przedstawioną przez firmę Phillips Avent. Jakość materiałów a także długi okres używania tych rzeczy, powoduje to, że warto w nie zainwestować.