Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Wysokiej jakości aparaty do sprawdzania stanu uzębienia, czyli co to jest planmeca?

Najświeższe wpisy

Niegdyś wizyta u stomatologa oznaczała strach, na samą myśl o posiedzeniu pacjenta na stanowisku dentystycznym przechodziły ciarki. Dzisiejsze innowacje technologiczne, podchwycane przez usługi dentystyczne i stomatologiczne dążą w stronę profesjonalnego, niemal bezbolesnego leczenia uzębienia.


link
Author: anton petukhov
Source: http://www.flickr.com
Jednym z narzędzi, które przyczyniają się do zmiany postrzegania zębów jest sprzęt planmeca (producent sprzętu dentystycznego na Nowoczesne pracownie dentystyczne (zobacz Your Dentist Warszawa) oraz ich właściciele, chcąc utrzymać się w branży, muszą proponować swoim pacjentom usługi na najwyższym standardzie. Nowoczesne sprzęty takie jak skaner planmeca nie tylko mają ułatwić obsługę w
gabinet dentystyczny
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
rękach dentystów, ale udoskonalić fotografowanie uzębienia. Rzecz jasna z najlepszą do osiągnięcia precyzją. Skonfigurowany system, misz-masz aparatu, skanera i laptopa, czy też aplikacje do programowania CAD. A całość dostępna jest w wersji wolnostojącej, gdzie można podpiąć laptopa albo też oddzielnego sprzętu.

Nie, to nie pole do popisu dla budowlańców przygotowujących prezentację, to również otoczenie gabinetu dentysty XXI wieku. Na prośbę klienta aparat planmeca stworzy cyfrowe wyciski od jednego zęba po pełny luk. Mechanizm skanująco-fotografujący Planmeca zapewnia wykonywanie szybkich i dokładnych ujęć zębów, dzięki lekkiej konstrukcji ramienia z aluminium. Asymetrycznie obudowane głowica pomaga zaś w przyjemnym sterowaniu według potrzeby stomatologa. Nie ma tutaj mowy o szkodzeniu pacjentowi.

Parametry techniczne sprzętu oraz wielofunkcyjność opcji zdjęciowych pozwala na osiąganie lepszych efektów. Walorem jest również eliminacja przezeń dawki promieniowania wydzielanego przez mechanizm. To zapewnia zaś bezpieczeństwo zabiegu na zębach i całościowy stan zdrowia pacjenta. Powierzchownie planmeca wydaje się sprzętem-gadżetem, dodatkiem do całego repertuaru dentystycznych narzędzi. Samym skanerem nie poprawi się jednak opinii gabinetu. Posiadanie nowoczesnego sprzętu do skanowania daje jednak komfort pracy, a gabinet dysponujący takim mechanizmem może liczyć na pacjentów, którzy nie będą oszczędzać na leczeniu zębów. Pamiętajmy, że samo osprzętowanie nie świadczy o usługach, bez fachowej kadry dentystycznej nie pomoże najnowocześniejszy sprzęt.