Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Z bólem walczyć można na różne sposoby. Korzystnie zacząć od tych eko.

Najświeższe wpisy

Kiedy odczuwamy ból sięgamy po coś, co szybko przyniesie nam ulgę. Najczęściej są to pastylki z paracetamolem, ibuprofenem albo inną substancją czynną|zawierające paracetamol, ibuprofen albo inną substancję czynną. Leki te można kupić bez recepty w niemal każdym sklepie spożywczym i kiosku, a nawet na stacjach benzynowych. Łatwa dostępność środków przeciwbólowych powoduje, że spożywamy je w nadmiarze i bez zastanowienia.


zabieg masażu
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Skoro produkt tego rodzaju bez obostrzeń sprzedaje się dzieciom, to nie może być on szkodliwy. W rzeczywistości tabletki te nie są wcale obojętne dla ludzkiego zdrowia i samopoczucia. Ich nadmiar ma negatywny wpływ na wątrobę i wywołuje problemy z metabolizmem. Następstwem zbyt częstego przyjmowania środków przeciwbólowych mogą być także zaburzenia koncentracji, nerwowość oraz bezsenność. Pojawienie się na rynku niedrogich i ogólnodostępnych preparatów z paracetamolem bądź ibuprofenem spowodowało, że w walce z bólem skupiamy się tylko na objawach, całkowicie lekceważąc jego przyczyny. Po co chodzić na badania profilaktyczne i zmieniać styl życia na zdrowszy, skoro można pokonać przykre symptomy choroby jedną małą białą pigułką? Świetnym potwierdzeniem powyższej teorii są przewlekłe bóle pleców. Dolegliwość ta najczęściej jest rezultatem siedzącej pracy, niewłaściwej pozycji przy biurku, braku aktywności fizycznej, stresu i przemęczenia organizmu. Niestety ludzie, którzy uskarżają się na ciągłe bóle kręgosłupa rzadko mają o tym pojęcie. Zamiast podejmować kroki, które na zawsze zlikwidują podłoże ich problemów ze zdrowiem, np: masaże warszawa, stosują doraźne rozwiązania takie jak wspomniane leki bez recepty.


masaż leczniczy
Author: Golf Resort Achental Team
Source: http://www.flickr.com
Tymczasem w zdecydowanej większości sytuacji powrót do pełnej sprawności zapewniłyby niewielkie modyfikacje trybu życia. Wprowadzenie do swojego grafiku zajęć sportowych i znalezienie chwili na prawdziwy odpoczynek często okazuje się kluczem do sukcesu. Nieocenioną pomocą w walce o zdrowy kręgosłup (nastawianie kręgów) są także masaż leczniczy warszawa. Profesjonaliści w tym zakresie są w stanie uwolnić nas od bólu, z którym zmagaliśmy się całymi miesiącami.Dziś masaże możemy znaleźć w ofercie większości gabinetów kosmetycznych, centrach SPA, a także w ośrodkach rehabilitacji. Szeroką gamę tego typu usług ma Warszawa, ale i w mniejszych ośrodkach miejskich możemy natknąć się na miejsce godne naszej uwagi i zaufania.