Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Z jakich powodów panowie po przekroczeniu czterdziestu lat powinni przynajmniej raz na rok odwiedzać urologa.

Najświeższe wpisy

Panowie z jednej strony bardzo sobie cenią własną męskość, niejednokrotnie chwaląc się nią gdzie tylko będzie to możliwe. Lecz jednocześnie niekiedy ogromnie ją zaniedbują, choćby przez nieodpowiedni styl życia i unikanie lekarza.
dziecko
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com


W pierwszej kolejności duży wpływ na męską sprawność ma aktywność fizyczna, wiele lat zaniedbań w tym obszarze w pewnym momencie na pewno da o sobie znać. Podobnie będzie z odpowiednim odżywianiem, zwłaszcza trzeba unikać dużej ilości tłustych potraw i cukrów, których spożywanie w nadmiarze spowodować może rozmaite kłopoty zdrowotne. Niestety nadal wielu mężczyzn całkowicie zaniedbuje sobie te sprawy, nie przejmując się wcale swoim zdrowiem. Niejednego z nich będzie bardziej interesowało powiększanie penisa Gdańsk, niż to, aby był on sprawny przez wiele lat.


Lecz nawet odpowiednie dbanie o siebie może nie zabezpieczyć przed najróżniejszymi schorzeniami, jakie spotkać mogą mężczyznę. Jedną z częściej spotykanych dolegliwości, szczególnie po skończeniu 40 lat, są problemy związane z prostatą. Jeśli więc zaczynają się pojawiać jakieś problemy z oddawaniem moczu, lub inne niepojące objawy, to nie należy zwlekać z udaniem się do specjalisty. Urolog - więcej opinii na ten temat - Gdańsk prywatnie przeprowadzi dokładne badania, jakie pozwolą zdiagnozować chorobę i zacząć się odpowiednio leczyć.
W praktyce mężczyźni po przekroczeniu pewnego wieku powinni raz w roku odwiedzać urologa na kontrolne badania. Nic one nie bolą, a dzięki nim wykryć można dolegliwości, zaniedbanie jakich niekiedy źle się kończy.