Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Zabiegi laserowej korekcji wady wzroku

Najświeższe wpisy

Wzrok to niezwykle istotny i wrażliwy organ. Zabiegi laserowej korekty wzroku są teraz najbezpieczniejszym trybem trwałego pozbycia się ułomności takich jak krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm. Laserowa korekcja wzroku Warszawa to precyzyjne wymodelowanie konturu rogówki oka w ten sposób, aby wpadające do oka promienie świetlne były kumulowane na siatkówce i tworzyły wyraźny obraz.

Poprawa wzroku
Author: iStock
Source: iStock
Parametry wiązki światła laserowego kodowane są indywidualnie dla każdego oka w oparciu o dane nagromadzone podczas badań kwalifikacyjnych pacjenta. W sytuacji krótkowzroczności efektem korekty jest spłaszczenie, a w wypadku dalekowzroczności uwypuklenie centralnej części nawierzchni rogówki.

O kwalifikacji pacjenta do zabiegu decyduje okulista (pokaż szczegóły) specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej. Zdarza się, że kwalifikację wykonują lekarze, którzy samodzielnie nie przeprowadzają zabiegi. W takim przypadku i tak główną decyzję o zrealizowaniu i przebiegu operacji podejmuje operator. Laserowa korekcja wzroku Warszawa wykorzystywana jest od kilkunastu lat jako trwała procedura umożliwiająca kompletną korekcję wzroku Skorzystało z niej już z powodzeniem kilkanaście milionów pacjentów na całym świecie.

Laserowa korekcja wzroku Warszawa realizowana jest przy użyciu najnowocześniejszego spośród używanych dzisiaj strategii. Poza doskonałym wyposażeniem, dla otrzymania przewidywanych rezultatów korekty wzroku, ważne jest doświadczenie operujących chirurgów refrakcyjnych. W trakcie operacji do oka pacjenta podawane są krople znieczulające, używanie których czyni ów zabieg bezbolesnym. wzroku - (zobacz też - laserowa korekcja wzroku chorzów)


Realizowany jest w pozycji leżącej, a głowa jest ułożona na osobliwej podkładce uniemożliwiającej poruszenie głowy. Proces trwa kilkanaście minut, natomiast czas samego laserowania to ledwie kilkanaście sekund.

Kiedy laserowa korekta wzroku (Warszawa) pozostaje zastosowana w procedurach powierzchniowych, zdjęty nabłonek ulega normalnej odbudowie po zabiegu . Pozytywem metod dogłębnych jest skrócony okres rehabilitacji wzroku po operacji i szansa korekcji rozległych wad.