Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Zdrowa załoga jako inwestycja dająca pracodawcy wymierne korzyści.

Najświeższe wpisy

Zdrowi pracownicy to lokata, jaka daje chlebodawcy wymierne zyski. Nadzwyczajne projekty dla małych i umiarkowanych firm to pełna paleta rozwiązań w obrębie programów profilaktycznych dla biznesów, które chcą dbać o stan zdrowia swoich pracowników. Wykłady i seminaria na temat przeciwdziałania i terapii wyłonionych schorzeń, np. procedur walki ze stresem, zapobiegania wadom postawy, to zaledwie niektóre programy zapobiegawcze. Większa część osób pracujących skarży się na bóle pleców.
relaks
Author: WOJAS
Source: WOJAS
Masaż biurowy jest perfekcyjnym sposobem na uciążliwości pojawiające się w miejscu pracy. Jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od wieku, czy płci. Jest to krótka, 10-15 minutowa forma, jaka umożliwia w pracy rozluźnić się, sprowadzić ulgę przeciążonym mięśniom, rozładować gromadzące się napięcie, uwolnić się od towarzyszącego nam stresu, także naładować nas siłą do dalszych przedsięwzięć.W czasie masażu biurowego w pracy, pracownik siada na specjalnie zaprojektowanym ergonomicznym krześle i nie musi zdejmować odzieży, ponieważ masaż jest robiony przez ubranie. W czasie masażu nie zostaje podważona prywatność i intymność pracującego, usiądzie on na umyślnie opracowanym krześle dającym wygodną pozycję. Masaż biurowy w pracy polega na rozmasowaniu mięśni grzbietu i szyi, także na barki i kończyny górne.
relaks w pracy, profilaktyka
Author: RelaxingMusic
Source: http://www.flickr.com
Specjaliści zdołają także wyuczyć prawidłowego siadania i wstawania, zaproponują zestaw ćwiczeń, które pracownicy mogą sami przeprowadzać w czasie krótkiej pauzy.


Oferta masażu biurowego w pracy, to program profilaktyczny, jaki gwarantuje rozluźnienie w miejscu pracy, bez straty czasu na dojazdy.

Zainteresował Cię przedstawiany tu temat i poszukujesz poza tym uzupełniających danych? Poczytaj o nim znacznie więcej w tym artykule (https://scenariuszzycia.pl/blog/symbolika-liczb-wprowadzenie/).

Zaproponowanie pracownikom masażu biurowego w pracy podniesie twórcze myślenie, podwyższy energię i stan skupienia. Zdrowi i skorzy do pracy pracownicy to niższe koszty, jakie zachodzą w sytuacji zwolnień chorobowych.

Programy profilaktyczne mają na celu powiększanie potencjału wigoru ludzi pracujących, przez opracowywanie kompleksowych programów, również zastosowanie ich wyselekcjonowanych części w życie.