Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Zdrowe zęby to podstawa, jeśli chcemy mieć nie tylko piękny uśmiech, ale i dobrze czuć się każdego dnia.

Najświeższe wpisy

O czym warto pamiętać i jakie wizyty odbywać, żeby rzeczywiście nasze zęby były w dobrej kondycji?


Wśród istotnych kwestii zdrowotnych, o jakich powinno się systematycznie pamiętać jest oczywiście zadbanie o zęby i dziąsła.


Jeśli o to chodzi istotna jest prewencja, a więc zapobieganie powstawaniu uszkodzeń i ubytków. Walka z nimi jest niestety bardziej uciążliwa aniżeli wczesne niwelowanie drobnych nieprawidłowości.


invisalign wrocław
Author: Hebe Aguilera
Source: http://www.flickr.com
W przypadku dbania o odpowiedni stan uzębienia ważne jest nie tylko leczenie uszkodzonego szkliwa, ale również usuwanie kamienia nazębnego Wrocław, czy piaskowanie zębów. Istotne jest również zadbanie o dziąsła.

Ciekawią Cię dane na prezentowany temat? To świetnie, gdyż mamy pomocny portal (https://www.przychodniazycie.pl/305,internista.html), który ma tylko informacje, których aktualnie wymagasz.

Jeżeli są osłabione – to znaczy krwawią i są wrażliwe przykładowo na różne temperatury, bez wątpienia powinno to zwrócić naszą uwagę i skłonić nas do wizyty u dentysty, a najlepiej: periodontologa. Ten ostatni zajmuje się rozmaitymi chorobami przyzębia, ich wykrywaniem i leczeniem.

Kiedy ciekawi Cię prezentowany temat, to odsyłam do strony (https://titaniumdental.pl/endodoncja/), ponieważ odnajdziesz tutaj mnóstwo interesujących zagadnień na ten temat.

Stan dziąseł jest niezwykle ważny dla ogólnego stanu zębów i mogą one w znacznym zakresie wpływać na powstanie rozmaitych chorób jamy ustnej, jeśli o nie odpowiednio dobrze nie zadbamy.


oczywiście zdrowe zęby to również proste zęby. Dzisiaj istnieją różne możliwości prostowania zgryzu. Począwszy od typowych aparatów ortodontycznych, po nowoczesne rozwiązania jak na przykład invisalign Wrocław.


Dlaczego invisalign Wrocław można uznać za nowoczesne rozwiązanie? Oczywiście dlatego, że estetycznie wygląda, a jednocześnie działa z mniejszą szkodą na zęby. Warto udać się do ortodonty i porozmawiać z nim o zastosowaniu tego typu rozwiązania u siebie, jeżeli mamy nieprawidłowy zgryz.